Aktualności

Aktualności

100 % elektryczne modele Volkswagena

Poznaj nowości w gamie samochodów marki Volkswagen!

Urzeczywistnieniem kompetencji Volkswagena w obszarze aut elektrycznych są modele z rodziny ID., budowane na rewolucyjnej platformie MEB. Stworzono ją w stu procentach z myślą o odpowiedzi na wymagania elektrycznej mobilności i oferowaniu topowych technologii, dzięki czemu nasze samochody elektryczne stanowią punkt odniesienia dla swojej konkurencji.

ID.3

Model, który otwiera nowy rozdział w historii elektrycznej motoryzacji, zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju. ID.3 jest produkowany w sposób neutralny pod względem emisji CO2 i już dziś pozwala doświadczyć mobilności jutra. W ID.3 zaawansowane rozwiązania obejmujące wyświetlacz oferujący obraz w rozszerzonej rzeczywistości, idą w parze z parametrami technicznymi, które stanowią punkt odniesienia dla elektrycznej konkurencji tego modelu.

  • Mocny silnik elektryczny: umieszczony z tyłu samochodu silnik nowego ID.3 oferuje moc do 150 kW (204 KM).
  • Akumulatory na miarę: w ID.3 są montowane litowo-jonowe akumulatory o pojemności wynoszącej nawet 77 kWh. Zasięg auta (wg WLTP) wynosi do 549 km.
  • Dynamiczne właściwości jezdne: konstrukcja auta sprawia, że jego środek ciężkości znajduje się nisko, a ciężar jest optymalnie rozłożony między osie. Dzięki temu ID.3 jest zwinny i zwrotny.

ID.4

ID.4 to SUV, który umożliwia sportową, a przy tym komfortową jazdę. Pod jego oryginalnym nadwoziem kryje się obszerne wnętrze, w którym zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań z zakresu obsługi, informacji, multimediów i systemów asystujących. ID.4 jest pierwszym elektrycznym SUV-em Volkswagena i pierwszym elektrycznym modelem marki, który będzie produkowany na kilku kontynentach.

 
  • ID.4 z akumulatorem o pojemności 77 kWh, pozwala na pokonanie do 523 km (wg WLTP) i rozpędza się do 100 km/h w 8,5 sekund
  • Dzięki dużemu rozstawowi osi wynoszącemu 2,77 m wnętrze samochodu jest przestronne jak w SUV-ie o rozmiarach większych niż ID.4.
  • Volkswagen ID.4 oferuje tzw. inteligentną rekuperację – jej celem jest osiągnięcie maksymalnej efektywności energetycznej

 

 

„World Car of the Year 2021”

Volkswagen ID.4 zwyciężył w prestiżowym plebiscycie World Car of the Year 2021”! W ramach plebiscytu swoje głosy oddało 93 dziennikarzy motoryzacyjnych z 24 krajów. Jury doceniło neutralność węglową samochodu na etapie produkcji, a także innowacyjne cechy ID.4. Udało nam się opracować samochód, który pokazuje siłę elektromobilności w najważniejszym na świecie segmencie kompaktowych SUV-ów i oferuje doskonałe właściwości: komfort i bezpieczeństwo.

---------------------------------------------------

Poczuj na własnej skórze, co oznacza prowadzić samochód elektryczyny i przetestuj w pełni elektrycznego SUV-a w Opolu lub Kędzierzynie-Koźlu!

Umów termin jazdy próbnej;

Volkswagen Lellek Opole:  +48 77 400 70 61

Lellek Koźle: + 48 721 721 412

lub wypełnij poniższy formularz, a my skontaktyjemy się z Tobą mailowo.

 

Umów się na spotkanie z doradcą handlowym lub zarezerwuj jazdę testową
Model * Wymagane pole
Zgadzam się
5 * 1 = *