Aktualności

Aktualności

Takiego Golfa jeszcze nie było. Dołącz do cyfrowej rewolucji.

Nowy rewolucyjnie cyfrowy Golf 8.

Histora, która zobowiązuje. Innowacje, które Cię zaskoczą.

 

Teraz dostępny do testów w:

Lellek Opole, ul. Opolska 2c - tel.:  +48 77 400 70 61 

oraz Lellek Koźle, ul. Bolesława Chrobrego 25  tel.: + 48 721 721 412

 

Zobacz i przeczytaj, co wyróżnia Golfa 8 generacji!

 

Innovision Cockpit 

Wszystko dopasowane do Ciebie 

Twój Golf rozpoznaje Cię i automatycznie aktywuje Twój profil kierowcy:* od ustawienia fotela przez oświetlenie, temperaturę, radio i nawigację po systemy wspomagające. Preferowane ustawienia możesz wygodnie wybrać na opcjonalnym Innovision Cockpit – wielofunkcyjnym wyświetlaczu Digital Cockpit o przekątnej 25,4 cm (10 cali) połączonym z systemem nawigacji Discover Pro z wyświetlaczem 25,4 cm (10 cali). Digital Cockpit oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, może wyświetlać także inne ważne informacje. Na przykład na całej powierzchni może być prezentowana mapa nawigacji. 

Ogromna powierzchnia ekranu systemu nawigacyjnego Discover Pro lub Discover Media jest używana do prezentacji wielu funkcji z estetycznymi grafikami i animacjami, tak jak w smartfonie. Na ekranie startowym możesz nawet umieścić własną tapetę i ikony najczęściej używanych funkcji. 

*Po utworzeniu Volkswagen ID i pierwszym logowaniu.

 

Wyświetlacz Head-Up 

Nie musisz odrywać wzroku od drogi

Wielką zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie jest fakt, że bez odrywania wzroku od drogi możesz sprawdzić najważniejsze informacje. Przednia szyba staje się ekranem projekcyjnym, na którym wyświetlana jest prędkość jazdy, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Informacje są czytelne, nawet gdy na szybę padają światła samochodów jadących z naprzeciwka. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza Head-up, możesz go w każdej chwili wyłączyć.

 

Dynamiczny wygląd, charakter Golfa

Golf z dynamiczną stylistyką: pociągnięta mocno w dół maska silnika z wąskimi, podwójnymi reflektorami LED Matrix, do tego nowe logo VW. Wszystko konsekwentnie do siebie dopasowane, jak zawsze w Golfie. Z tyłu dominują wąskie światła tylne, między którymi znajduje się nowe logo i napis „Golf”. Rury wydechowe chowają się pod estetycznym dyfuzorem.

 

LED w nowym świetle

 

W Golfie seryjnie montowane są reflektory LED, dynamicznie włączone w obniżający się przód nadwozia, z boku sięgające aż do błotników. Seryjne są również zintegrowane światła przeciwmgielne. Typowy dla tego modelu jest styl „czworga oczu”. Także tył jest utrzymany w takiej samej stylistyce – dominują w nim wąskie światła LED. Jako opcja dostępne są reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją zasięgu świateł drogowych Dynamic Light Assist, która automatycznie dopasowuje rozdział światła do warunków na drodze.

Obręcze kół 

To Ty decydujesz, z jaką kombinacją felg i opon Golf będzie wyglądał najlepiej. Jesteśmy pewni, że dokonasz właściwego wyboru.

 

Dlaczego warto wybrać Nowego Golfa?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Umów się na spotkanie z doradcą handlowym lub zarezerwuj jazdę testową
Model * Wymagane pole
Zgadzam się
5 - 4 = *