Aktualności

Aktualności

Program Mali Ratownicy 2019

Volkswagen, tworząc program Mali Ratownicy, chciał dać nowym pokoleniom prawdziwą moc - moc ratowania ludzkiego życia.

Zdobywanie kolejnych umiejętności sprawiło, że dzieci poczuły się pewniej, były dumne ze swoich osiągnięć i radośniejsze. Dzięki temu w przyszłości chętniej podejmą nowe wyzwania, szybko zareagują i pomogą nawet w trudnych sytuacjach.

Każdą misję Małych Ratowników wykonujemy pod okiem honorowego patrona – Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka.

Małych Ratowników wspierają także Filip Chajzer, Kuba Wesołowski, Paulina Krupińska, Małgorzata Ohme oraz blogerki parentingowe – Ewa Wojtan (Moje Dzieci Kreatywnie) i Ilona Kostecka (Mum and the city). Ambasadorzy zachęcają dzieci do nauki i dzielą się zarówno doświadczeniami z dzieciństwa, jak i rodzicielskimi, bo każdy z nich wie, jak ważny jest temat udzielania pierwszej pomocy.

 
 

Mali Ratownicy pozwalają odkryć każdemu dziecku swoją supermoc. Zaangażowanie, zabawa i chęć doświadczenia czegoś nowego z zaufaną drużyną Volkswagena sprawiają, że dziecko zapamiętuje zasady udzielania pierwszej pomocy na całe życie. Dzieci stają się superbohaterami, którzy zmieniają świat na lepszy. Każdy chciałby zostać takim superbohaterem!

.

W strefie Małych Ratowników maluchy wkraczały w świat przygody i zdobywały supermoce. Z zapartym tchem śledziły każdy ruch doświadczonych ratowników, naśladowały ich i niejednokrotnie spędzały w strefie całe dnie, by wyciągnąć z tego czasu jak najwięcej korzyści. Wesoła atmosfera z pewnością przyczyniła się do zapamiętywania wiedzy ratującej życie, która zostanie z dziećmi przez długi czas.