Aktualności

Aktualności

Volkswagen dla przedsiębiorców

Witamy w dziale flotowym Volkswagen Lellek Opole! 
 

Co nas wyróżnia:

  • Partnerstwo i indywidualne podejście.  Zachęcamy do współpracy z mobilnymi opiekunami Klienta Flotowego. Nasi fachowcy gwarantują dostęp do aktualnych ofert i promocji, służą Państwu wieloletnim doświadczeniem. Dla zapewnienia Klientom komfortu pracy oferujemy możliwość przygotowania oferty i jej kalkulacji w siedzibie Państwa firmy. Zapewniamy transport samochodów oraz prezentację wybranego modelu w miejscu wskazanym przez Klienta. Ostateczne warunki handlowe to zawsze wypadkowa Państwa oczekiwań, negocjacji i indywidualnych ustaleń.
  • Dogodny system finansowania. Dzięki współpracy z Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego wachlarza ofert finansowania zakupu (CFM, Leasing, Kredyt, Gotówka) dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości.
  • Program serwisowy. Wprowadzając nową jakość w serwisowaniu aut służbowych proponujemy dopasowane do Państwa potrzeb indywidualne umowy serwisowe honorowane w każdej z naszych 14 autoryzowanych stacji. Program serwisowy pozwala na pełną kontrolę kosztów wykonywanych serwisów i napraw, dostęp do przejrzystego cennika części zamiennych oraz wprowadza dogodny system rozliczeń (faktura zbiorcza). Firmom, które cenią sobie mobilność i sprawną organizację pracy udostępniamy na czas wizyty w serwisie nasz park samochodów zastępczych oraz opcję wynajmu długoterminowego.
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych.  Nasi specjaliści zapewniają sprawną likwidację szkód i szybki przebieg procesu napraw powypadkowych. Wyznaczony do obsługi indywidualny opiekun przygotowuje pełną dokumentację, udostępnia samochód zastępczy oraz pomaga w rozliczeniach z firmą ubezpieczeniową.
  • Doradztwo w zakresie zarządzania flotą . Przygotowane przez naszych doradców analizy i zestawienia umożliwiają fleet managerom optymalizację ponoszonych kosztów eksploatacyjnych i maksymalną ich kontrolę. Oferujemy także pomoc w zarządzaniu carparkiem w Państwa przedsiębiorstwie oraz kompleksową jego obsługę.

 

 

Volkswagen - zaufany partner w biznesie! 

Zapytaj nas o indywidualną ofertę przygotowaną dla Twojego biznesu.

 

        Tomasz Milczarek 

        Specjalista ds. sprzedaży flotowej

        M: +48 721 721 552

        tomasz.milczarek@lellek.com.pl

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Zgadzam się na używanie podanych na formularzu danych osobowych przez Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp. k., (dalej ALG) ul. Opolska 2c, 45-960 Opole, NIP: 991-037-47-36 w celu przedstawienia mi telefonicznie informacji na temat zakupu samochodu marki Volkswagen, umówienia jazdy testowej samochodem marki Volkswagen lub przygotowania wyceny usługi serwisowej samochodu marki Volkswagen czy też wyceny części i akcesoriów dla samochodu marki Volkswagen

Administratorem podanych w formularzu danych jest Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp. k., ul. Opolska 2c, 45-960 Opole, NIP: 991-037-47-36, kontakt email:  iod@lellek.com.pl

Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie informacjami na temat oferty, jazdy testowej, wyceny usługi serwisowej czy zakupu części lub akcesoriów. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. Po zweryfikowaniu Twoich danych i potwierdzeniu Twojego zainteresowania powyższymi informacjami, celem udzielenia Tobie niezbędnych informacji, Twoje zapytanie przekażemy także do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP).

Administratorem danych jest Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp. k., ul. Opolska 2c, 45-960 Opole, NIP: 991-037-47-36, kontakt email:  iod@lellek.com.pl

oraz

Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP). Kontakt email: daneosobowe@vw-group.pl

Następnie skontaktuje się z Tobą nasz doradca, w wybrany przez Ciebie sposób, celem udzielenia Ci niezbędnych informacji, którymi jesteś zainteresowany.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji dot. oferty, jazdy testowej, wyceny usługi serwisowej lub zakupu części lub akcesoriów w czasie rozmowy z naszym doradcą lub w kontakcie z Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (VGP). Swoje zgody możesz cofnąć bezpośrednio w kontakcie z nami lub VGP czy na stronie VGP www.vw-group.pl/pl/prywatnosc

Cele i podstawy prawne:

1.     W związku z Twoim zapytaniem o szczegóły oferty zakupu pojazdu marki Volkswagen ALG wykorzysta dane podane przez Ciebie w formularzu, bądź później podczas rozmowy, do kontaktu z Tobą celem potwierdzenia Twojego zainteresowania ofertą lub jazdą testową, przedstawienia Ci informacji na temat produktu / usługi marki Volkswagen, wyceny usługi serwisowej lub zakupu części lub akcesoriów, którym jesteś zainteresowany, z użyciem telefonu lub e-mail (jeśli go podałeś), w oparciu o Twoją zgodę wyrażoną poprzez pozostawienie Twoich danych, zaznaczenie zgód i wysłanie formularza.

2.     W ramach uzasadnionego interesu ALG wykorzysta Twoje dane celem:

a.     uzyskania potwierdzenia realizacji Twojego zapytania;

b.    w celach archiwalnych (dowodowych) celem zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami;

c.     w celach analitycznych i statystycznych, lepszego doboru produktów i usług do potrzeb naszych klientów, ogólnej optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi, budowania wiedzy o naszych klientach, dokonywania rozliczeń wewnętrznych, prowadzenia audytów wewnętrznych, raportowania wewnętrznego w ramach sieci dealerskiej;

d.    w celu realizacji Twoich praw, aktualizacji Twoich danych, prowadzenia bazy klientów.

Kontakt z inspektorem ochrony danych Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp. k.: e-mail: iod@lellek.com.pl oraz pisemnie na adres: Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp. k., ul. Opolska 2c, 45-960 Opole.

Kontakt z inspektorem ochrony danych VGP: Możesz skontaktować się z IOD VGP pod adresem e-mail iod@vw-group.pl, a także pisemnie na adres Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61- 037), ul. Krańcowa 44 z dopiskiem „IOD”;

Odbiorcy danych: W związku z Twoim zapytaniem, przekażemy Twoje dane Volkswagen Group Polska sp. z o.o. Ponadto odbiorcami Twoich danych osobowych będą także firmy świadczące usługi na nasze zlecenie, którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, w szczególności w zakresie usług IT, usług marketingowych (m.in. agencje marketingowe), badań rynku, firmy wspierające organizację i realizację wydarzeń, call center, audytorzy. Dane możemy udostępnić spółkom z grupy, w tym Volkswagen AG.

Okres przechowywania: Twoje dane osobowe w związku z zainteresowaniem i przedstawieniem dla Ciebie oferty będziemy przetwarzać przez okres niezbędny do obsługi Twojego zapytania o ofertę lub jazdę testową (nie dłużej niż 6 miesięcy jeśli stracisz zainteresowanie ofertą lub jazdą testową i nie dojdzie do zawarcia umowy), jeśli wcześniej cofniesz zgodę to do momentu cofnięcia zgody. Dodatkowo do chwili przedawnienia roszczeń będziemy przechowywać dowód udzielonej przez Ciebie zgody celem wykazania faktów na wypadek ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych. W odniesieniu do pozostałych celów opartych na naszym uzasadnionym interesie przez okres ważności tych celów albo do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, w każdym przypadku nie dłużej niż 5 lat.

Pouczenie o prawach: masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez kontakt z nami (e-mail: iod@lellek.com.pl ) a także przez kontakt z Volkswagen Group Polska sp. z o.o. lub przez ich stronę internetową www.vw-group.pl/pl/prywatnosc; cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Możesz zrealizować swoje prawa m.in. przez kontakt na adres email: iod@lellek.com.pl.

Prawo do wniesienia sprzeciwu: masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w związku z celami opartymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, opisanego powyżej (w takim przypadku przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności, lub dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń). Masz prawo do sprzeciwu wobec marketingu bezpośredniego, w tym profilowania.

Profilowanie Nie będziemy stosować zautomatyzowanego podejmowania decyzji, ani zautomatyzowanego profilowania celem wywołania wobec Ciebie skutków prawnych lub w podobny sposób istotnie wpływać na Twoją sytuację. Możemy zbierać informacje dotyczące produktów lub usług marki Volkswagen, którymi będziesz zainteresowany oraz prowadzić analitykę i statystykę z wykorzystaniem narzędzi automatycznych (zgodnie z informacją w pkt 2 c).

Prawo do skargi: masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.